Nasza oferta obejmuje
Kontakt

PC-Kompleks Tomasz Nadobnik

ul. Kochanowskiego 32

63-020 Zaniemyśl

NIP: 786-148-45-23

Regon: 634396576

 

teraz w nowej siedzibie:

Świerkowa 7/3

63-000 Środa Wlkp.

 

biuro@pc-kompleks.com.pl

 


Tomasz Nadobnik

email: tomasz@pc-kompleks.com.pl 

tel.:+48 504-258-504; GG #256143

 

główny mail do serwisu: serwis@pc-kompleks.com.pl

 

serwis: Mariusz Szymbrowicz

email: mariusz@pc-kompleks.com.pl

tel.+48 537-077-123

 

serwis: Patryk Piec

email: patryk@pc-kompleks.com.pl

tel.:+48 535-859-335

 

serwis: Jerzy Krzyśka

email: jurek@pc-kompleks.com.pl

tel.:+48 601-862-850

 

grafika: Maciej Weiss

email: maciej@pc-kompleks.com.pl

 

programowanie: Andrzej Kuźniak

email: andrzej@pc-kompleks.com.pl

 

księgowość/kadry i płace: Karolina Grabowska-Nadobnik

email: karolina@pc-kompleks.com.pl

tel.:+48 508-110-330